LMZM23600SILR
Číslo produktu DigiKey
296-LMZM23600SILRTR-ND - Páska a cívka (TR)
296-LMZM23600SILRCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-LMZM23600SILRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LMZM23600SILR
Popis
DC DC CONVERTER 1.2-15V
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 1,2 ~ 15V 500mA 4V - 36V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LMZM23600SILR Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
500mA
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vlastnosti
OCP, SCP, UVLO
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ
Neizolovaný modul PoL
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet výstupů
1
Pouzdro
Podložka pro odvod tepla 10-LDFN, modul
Napětí - vstup (min)
4V
Velikost / rozměry
0,15" D x 0,12" Š x 0,06" V (3,8mm x 3,0mm x 1,6mm)
Napětí - vstup (max)
36V