LMZ35003EVM-001
Číslo produktu DigiKey
296-37106-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LMZ35003EVM-001
Popis
EVAL BOARD FOR LMZ35003
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LMZ35003 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Snížit 1 neizolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Napětí - výstup
2,5V, 3,3V, 5V, 12V nebo 15V
Výrobce
Texas Instruments
Proud - výstup
2,5A
Řada
Napětí - vstup
7V ~ 50V