LMZ34002RKGR
Číslo produktu DigiKey
296-44356-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-44356-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-44356-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LMZ34002RKGR
Popis
DC DC CONVERTER -3 TO -17V
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup -3 ~ -17V 2A 4,5V - 40V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LMZ34002RKGR Modely
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční)
Mfr
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP, OTP, UVLO
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Účinnost
86%
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Neizolovaný modul PoL
Pouzdro
Modul 41-BQFN
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
0,44" D x 0,36" Š x 0,11" V (11,2mm x 9,2mm x 2,9mm)
Napětí - vstup (min)
4,5V
Dodávaná velikost pouzdra
41-B1QFN (11x9)
Napětí - vstup (max)
40V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivně vysoký
Napětí - výstup 1
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
2A