LMZ34002EVM-001
Číslo produktu DigiKey
296-37107-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LMZ34002EVM-001
Popis
EVAL BOARD FOR LMZ34002
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LMZ34002 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Negativní invertor 1 neizolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Proud - výstup
2A
Výrobce
Texas Instruments
Napětí - vstup
4,5V ~ 40V
Řada
Topologie regulátoru
Inverzní
Balení
Krabice
Spínací kmitočet
800kHz