LMZ31707RVQT
Číslo produktu DigiKey
296-37136-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-37136-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-37136-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LMZ31707RVQT
Popis
DC DC CONVERTER 0.6-5.5V 39W
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 0,6 ~ 5,5V 7A 2,95V - 17V Vstup
Modely EDA/CAD
LMZ31707RVQT Modely
Vlastnosti
OCP, OTP, UVLO
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Účinnost
95%
Velikost / rozměry
0,40" D x 0,40" Š x 0,17" V (10,2mm x 10,2mm x 4,4mm)
Napětí - vstup (min)
2,95V
Napětí - vstup (max)
17V
Proud - výstup (max)
7A