LMZ31704RVQT | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | LMZ31704RVQT |
Popis | DC DC CONVERTER 0.6-5.5V 22W |
Standardní dodací lhůta výrobce | 6 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 0,6 ~ 5,5V 4A 2,95V - 17V Vstup |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | LMZ31704RVQT Modely |
Kategorie | Aplikace ITE (komerční) |
Mfr | Vlastnosti OCP, OTP, UVLO |
Řada | Provozní teplota -40°C ~ 85°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Účinnost 95% |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ Neizolovaný modul PoL | Pouzdro Modul 42-BQFN |
Počet výstupů 1 | Velikost / rozměry 0,40" D x 0,40" Š x 0,17" V (10,2mm x 10,2mm x 4,4mm) |
Napětí - vstup (min) 2,95V | Dodávaná velikost pouzdra 42-B3QFN (10x10) |
Napětí - vstup (max) 17V | Řídicí funkce Povolit, Aktivně vysoký |
Napětí - výstup 1 | Základní číslo produktu |
Proud - výstup (max) 4A |