LMZ23605TZE/NOPB
Číslo produktu DigiKey
296-35357-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-35357-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-35357-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LMZ23605TZE/NOPB
Popis
DC DC CONVERTER 0.8-6V
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 0,8 ~ 6V 5A 6V - 36V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LMZ23605TZE/NOPB Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
5A
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Vlastnosti
OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
92%
Typ
Neizolovaný modul PoL
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet výstupů
1
Pouzdro
TO-PMOD-7, napájecí modul
Napětí - vstup (min)
6V
Velikost / rozměry
0,40" D x 0,40" Š x 0,17" V (10,2mm x 10,2mm x 4,4mm)
Napětí - vstup (max)
36V