LMZ21701SILT
Číslo produktu DigiKey
296-38545-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-38545-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-38545-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LMZ21701SILT
Popis
DC DC CONVERTER 0.9-6V
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 0,9 ~ 6V 1A 3V - 17V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LMZ21701SILT Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
1A
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Vlastnosti
OCP, OTP, SCP, UVLO
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
95%
Typ
Neizolovaný modul PoL
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet výstupů
1
Pouzdro
Modul 8-SMD
Napětí - vstup (min)
3V
Velikost / rozměry
0,14" D x 0,14" Š x 0,07" V (3,5mm x 3,5mm x 1,8mm)
Napětí - vstup (max)
17V