LMZ21700EVM
Číslo produktu DigiKey
296-38673-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LMZ21700EVM
Popis
EVAL BOARD FOR LMZ21700
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LMZ21700 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Snížit 1 neizolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Napětí - výstup
3,3V
Výrobce
Texas Instruments
Proud - výstup
650mA
Řada
Napětí - vstup
5V ~ 17V