LMZ14201TZX-ADJ/NOPB
Číslo produktu DigiKey
296-LMZ14201TZX-ADJ/NOPBTR-ND - Páska a cívka (TR)
296-LMZ14201TZX-ADJ/NOPBCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-LMZ14201TZX-ADJ/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LMZ14201TZX-ADJ/NOPB
Popis
DC DC CONVERTER 0.8-6V
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 0,8 ~ 6V 1A 6V - 42V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LMZ14201TZX-ADJ/NOPB Modely
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční)
Mfr
Vlastnosti
UVLO
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Účinnost
90%
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Neizolovaný modul PoL
Pouzdro
TO-PMOD-7, napájecí modul
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
0,40" D x 0,39" Š x 0,18" V (10,2mm x 9,9mm x 4,6mm)
Napětí - vstup (min)
6V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-PMOD-7
Napětí - vstup (max)
42V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivně vysoký
Napětí - výstup 1
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
1A