LMZ14201HEVAL/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LMZ14201HEVAL/NOPB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LMZ14201HEVAL/NOPB
Popis
EVAL BOARD FOR LMZ14201H
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LMZ14201H SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Snížit 1 neizolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Napětí - výstup
12V
Výrobce
Texas Instruments
Proud - výstup
1A
Řada
Napětí - vstup
15V ~ 42V