LMV7235M5X je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Direct
Texas Instruments
Skladem : 25 827
Katalogový list
Similar
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Skladem : 2 234
Katalogový list
Similar
Microchip Technology
Microchip Technology
STMicroelectronics
STMicroelectronics
Komparátor Standardní (univerzální) S otevřeným odtokem, Lišta na lištu SOT-23-5
LMV7235M5X
Číslo produktu DigiKey
LMV7235M5X-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LMV7235M5X
Modely EDA/CAD
LMV7235M5X Modely
Kategorie
Vstupní klidový proud (max)
0,4µA při 5V
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napájecí napětí, jednoduché/duální (±)
2,7V ~ 5,5V
Napětí - vstupní offset (max)
6mV při 5V