LMR36506MSC5RPERQ1
Číslo produktu DigiKey
296-LMR36506MSC5RPERQ1TR-ND - Páska a cívka (TR)
296-LMR36506MSC5RPERQ1CT-ND - Řezaná páska (CT)
296-LMR36506MSC5RPERQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LMR36506MSC5RPERQ1
Popis
IC REG BUCK 5V 600MA 9VQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Pevný 5V 1 Výstup 600mA 9-PowerVFQFN
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LMR36506MSC5RPERQ1 Modely
Kategorie
Napětí - výstup (min/fixní)
Mfr
Proud - výstup
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Spínací kmitočet
2,2MHz
Stav součásti
Aktivní
Synchronní usměrňovač
Ano
Funkce
Snižovací
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Třída
Automobilový průmysl
Topologie
Kvalifikace
AEC-Q100
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch, Smáčitelný bok
Počet výstupů
1
Pouzdro
Napětí - vstup (min)
3V
Dodávaná velikost pouzdra
9-VQFN-HR (2 x 2)
Napětí - vstup (max)
65V