LMK6HA10000ADLER
Číslo produktu DigiKey
296-LMK6HA10000ADLERTR-ND - Páska a cívka (TR)
296-LMK6HA10000ADLERCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-LMK6HA10000ADLERDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LMK6HA10000ADLER
Popis
SILICONE OSC XO 100.0000MHZ HCSL
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 MHz XO (Standardní) HCSL Oscilátor 2,5V ~ 3,3V Pohotovostní (vypnutí napájení) 6-VDFN
Kategorie
Napájecí napětí
2,5V ~ 3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±25ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
82mA
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
6-VDFN
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
6-VSON (3,2x2,5)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Funkce
Pohotovostní (vypnutí napájení)
Výška při usazení (max)
0,039" (1,00mm)
Výstup
HCSL
Odebíraný proud (deaktivace) (max)
13mA