LMG3410R070RWHT
Číslo produktu DigiKey
296-50265-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-50265-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-50265-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LMG3410R070RWHT
Popis
PWR MGMT MOSFET/PWR DRIVER
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Výkonový spínač/řadič 1:01 N-kanál 12A 32-VQFN (8x8)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LMG3410R070RWHT Modely
Kategorie
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
9,5V ~ 18V
Mfr
Proud - výstup (max)
12A
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Rds zap (typická hodnota)
70mOhm
Stav součásti
Aktivní
Typ vstupu
Neinverzní
Typ spínače
Vlastnosti
Zapojení bootstrap, 5V regulovaný výstup
Počet výstupů
1
Ochrana proti poruchám
Nadproud, Přehřátí, UVLO
Poměr - vstup:výstup
1:01
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Výstupní konfigurace
Horní část
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
N-kanál
Dodávaná velikost pouzdra
32-VQFN (8x8)
Rozhraní
Logický, PWM
Pouzdro
Napětí - zátěž
480V (max.)