LMG3410R070RWHT | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | LMG3410R070RWHT |
Popis | PWR MGMT MOSFET/PWR DRIVER |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Výkonový spínač/řadič 1:01 N-kanál 12A 32-VQFN (8x8) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | LMG3410R070RWHT Modely |
Kategorie | Napájecí napětí (Vcc/Vdd) 9,5V ~ 18V |
Mfr | Proud - výstup (max) 12A |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Rds zap (typická hodnota) 70mOhm |
Stav součásti Aktivní | Typ vstupu Neinverzní |
Typ spínače | Vlastnosti Zapojení bootstrap, 5V regulovaný výstup |
Počet výstupů 1 | Ochrana proti poruchám Nadproud, Přehřátí, UVLO |
Poměr - vstup:výstup 1:01 | Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) |
Výstupní konfigurace Horní část | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ výstupu N-kanál | Dodávaná velikost pouzdra 32-VQFN (8x8) |
Rozhraní Logický, PWM | Pouzdro |
Napětí - zátěž 480V (max.) | Základní číslo produktu |