LM76005QRNPRQ1 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Texas Instruments
Skladem : 0
Katalogový list
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 1V 1 Výstup 5A 30-WFQFN podložka pro odvod tepla
LM76005QRNPRQ1
Číslo produktu DigiKey
296-LM76005QRNPRQ1TR-ND - Páska a cívka (TR)
296-LM76005QRNPRQ1CT-ND - Řezaná páska (CT)
296-LM76005QRNPRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM76005QRNPRQ1
Popis
IC REG BUCK ADJ 5A 30WQFN
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
LM76005QRNPRQ1 Modely
Kategorie
Napětí - výstup (max)
57V
Spínací kmitočet
200kHz ~ 500kHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Třída
Automobilový průmysl
Topologie
Kvalifikace
AEC-Q100
Napětí - vstup (min)
3,5V
Napětí - vstup (max)
60V