LM73606QRNPRQ1
Číslo produktu DigiKey
296-49519-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-49519-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-49519-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM73606QRNPRQ1
Popis
IC REG BUCK ADJ 6A 30WQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 1V 1 Výstup 6A 30-WFQFN podložka pro odvod tepla
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LM73606QRNPRQ1 Modely
Kategorie
Napětí - výstup (max)
34,2V
Mfr
Proud - výstup
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Spínací kmitočet
350kHz ~ 2,2MHz
Stav součásti
Aktivní
Synchronní usměrňovač
Ano
Funkce
Snižovací
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Třída
Automobilový průmysl
Topologie
Kvalifikace
AEC-Q100
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch, Smáčitelný bok
Počet výstupů
1
Pouzdro
Napětí - vstup (min)
3,5V
Dodávaná velikost pouzdra
30-WQFN (6x4)
Napětí - vstup (max)
36V