LM5190QEVM-400
Číslo produktu DigiKey
296-LM5190QEVM-400-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM5190QEVM-400
Popis
EVAL BOARD FOR LM5190Q1
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LM5190-Q1 - DC/DC, Snížit 1 neizolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Proud - výstup
8A
Výrobce
Texas Instruments
Napětí - vstup
15V ~ 72V
Balení
Krabice
Topologie regulátoru
Pokles
Stav součásti
Aktivní
Spínací kmitočet
400kHz
Hlavní účel
DC/DC, Snížit
Obsah
Deska (desky)
Výstupy a jejich typ
1 neizolovaný výstup
Použitý IO/součást
LM5190-Q1
Napětí - výstup
12V