LM5145EVM-HD-20A
Číslo produktu DigiKey
296-47139-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM5145EVM-HD-20A
Popis
EVAL BOARD FOR LM5145
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LM5145 - DC/DC, Snížit 1 neizolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Proud - výstup
20A
Výrobce
Texas Instruments
Napětí - vstup
24V ~ 72V
Balení
Hromadné balení
Topologie regulátoru
Pokles
Stav součásti
Aktivní
Spínací kmitočet
220kHz
Hlavní účel
DC/DC, Snížit
Obsah
Deska (desky)
Výstupy a jejich typ
1 neizolovaný výstup
Použitý IO/součást
LM5145
Napětí - výstup
5V