LM43603PWPT
Číslo produktu DigiKey
296-37755-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-37755-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-37755-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM43603PWPT
Popis
IC REG BUCK ADJ 3A 16HTSSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 1V 1 Výstup 3A 16-PowerTSSOP (0,173", 4,40mm šířka)
Modely EDA/CAD
LM43603PWPT Modely
Napětí - vstup (max)
36V
Napětí - výstup (max)
28V
Spínací kmitočet
200kHz ~ 2,2MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Napětí - vstup (min)
3,5V