LM4132AMF-3.3/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LM4132AMF-3.3/NOPBTR-ND - Páska a cívka (TR)
LM4132AMF-3.3/NOPBCT-ND - Řezaná páska (CT)
LM4132AMF-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM4132AMF-3.3/NOPB
Popis
IC VREF SERIES 0.05% SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Série IO pro zdroje referenčního napětí ±0,05% SOT-23-5
Modely EDA/CAD
LM4132AMF-3.3/NOPB Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
20ppm/°C
Výrobce
Texas Instruments
Šum - 0,1Hz až 10Hz
310µVp-p
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napětí - vstup
3,7V ~ 5,5V
Stav součásti
Aktivní
Odebíraný proud
100µA
Typ reference
Série
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Proud - výstup
20 mA
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Tolerance
±0,05%