LM4050QBEM3-2.5/NOPB
Číslo produktu DigiKey
296-LM4050QBEM3-2.5/NOPBTR-ND - Páska a cívka (TR)
296-LM4050QBEM3-2.5/NOPBCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-LM4050QBEM3-2.5/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM4050QBEM3-2.5/NOPB
Popis
IC VREF SHUNT 0.2% SOT23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bočník IO pro zdroje referenčního napětí ±0,2% SOT-23-3
Modely EDA/CAD
LM4050QBEM3-2.5/NOPB Modely
Kategorie
Šum - 10Hz až 10kHz
41µVrms
Výrobce
Texas Instruments
Katodový proud
65 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Typ reference
Bočník
Kvalifikace
AEC-Q100
Napětí - výstup (min/fixní)
2,5V
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Proud - výstup
15 mA
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3
Tolerance
±0,2%
Základní číslo produktu
Teplotní koeficient
50ppm/°C