LM4040C25MDBZTEP
Číslo produktu DigiKey
296-29536-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-29536-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-29536-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM4040C25MDBZTEP
Popis
IC VREF SHUNT 0.64% SOT23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bočník IO pro zdroje referenčního napětí ±0,64% SOT-23-3
Modely EDA/CAD
LM4040C25MDBZTEP Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
100ppm/°C
Výrobce
Texas Instruments
Šum - 10Hz až 10kHz
35µVrms
Katodový proud
82 µA
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C (TA)
Napětí - výstup (min/fixní)
2,5V
Proud - výstup
15 mA
Základní číslo produktu
Tolerance
±0,64%