LM4040C25IDBZT
Číslo produktu DigiKey
296-26108-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-26108-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-26108-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM4040C25IDBZT
Popis
IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bočník IO pro zdroje referenčního napětí ±0,5% SOT-23-3
Modely EDA/CAD
LM4040C25IDBZT Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
100ppm/°C
Výrobce
Texas Instruments
Šum - 10Hz až 10kHz
35µVrms
Katodový proud
80 µA
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Napětí - výstup (min/fixní)
2,5V
Proud - výstup
15 mA
Základní číslo produktu
Tolerance
±0,5%