LM4040AIM3-10.0/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LM4040AIM3-10.0/NOPBTR-ND - Páska a cívka (TR)
LM4040AIM3-10.0/NOPBCT-ND - Řezaná páska (CT)
LM4040AIM3-10.0/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM4040AIM3-10.0/NOPB
Popis
IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bočník IO pro zdroje referenčního napětí ±0,1% SOT-23-3
Modely EDA/CAD
LM4040AIM3-10.0/NOPB Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
100ppm/°C
Výrobce
Texas Instruments
Šum - 10Hz až 10kHz
180µVrms
Katodový proud
103 µA
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Napětí - výstup (min/fixní)
10V
Proud - výstup
15 mA
Základní číslo produktu
Tolerance
±0,1%