LM4040A10IDCKR
Číslo produktu DigiKey
296-20856-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-20856-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-20856-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM4040A10IDCKR
Popis
IC VREF SHUNT 0.1% SC70-5
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bočník IO pro zdroje referenčního napětí ±0,1% SC-70-5
Modely EDA/CAD
LM4040A10IDCKR Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
100ppm/°C
Výrobce
Texas Instruments
Šum - 10Hz až 10kHz
180µVrms
Katodový proud
125 µA
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Pouzdro
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Napětí - výstup (min/fixní)
10V
Dodávaná velikost pouzdra
SC-70-5
Proud - výstup
15 mA
Základní číslo produktu
Tolerance
±0,1%