LM4030AMF-2.5/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LM4030AMF-2.5/NOPBTR-ND - Páska a cívka (TR)
LM4030AMF-2.5/NOPBCT-ND - Řezaná páska (CT)
LM4030AMF-2.5/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM4030AMF-2.5/NOPB
Popis
IC VREF SHUNT 0.05% SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bočník IO pro zdroje referenčního napětí ±0,05% SOT-23-5
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LM4030AMF-2.5/NOPB Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
20ppm/°C
Výrobce
Texas Instruments
Šum - 0,1Hz až 10Hz
105µVp-p
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Katodový proud
120 µA
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Typ reference
Bočník
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
Pevný
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
2,5V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Proud - výstup
30 mA
Základní číslo produktu
Tolerance
±0,05%