LM385M3-2.5/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LM385M3-2.5/NOPBTR-ND - Páska a cívka (TR)
LM385M3-2.5/NOPBCT-ND - Řezaná páska (CT)
LM385M3-2.5/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM385M3-2.5/NOPB
Popis
IC VREF SHUNT 3% SOT23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bočník IO pro zdroje referenčního napětí ±3% SOT-23-3
Modely EDA/CAD
LM385M3-2.5/NOPB Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
150ppm/°C
Výrobce
Texas Instruments
Šum - 10Hz až 10kHz
120µVrms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Katodový proud
15 µA
Provozní teplota
0°C ~ 70°C (TA)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napětí - výstup (min/fixní)
2,5V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3
Proud - výstup
20 mA
Základní číslo produktu
Tolerance
±3%