LM3480IM3-15 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Direct
Texas Instruments
Skladem : 21 986
Katalogový list
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA SOT-23-3
SOT-23-3
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LM3480IM3-15
Číslo produktu DigiKey
LM3480IM3-15-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM3480IM3-15
Popis
IC REG LINEAR 15V 100MA SOT23-3
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
LM3480IM3-15 Modely
Kategorie
Pokles napětí (max)
1,2V při 100mA
Mfr
Proud - výstup
Balení
Páska a cívka (TR)
Klidový proud (Iq)
2 mA
Stav součásti
Zastaralé
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napětí - vstup (max)
30V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3
Napětí - výstup (min/fixní)
15V