LM340T-12/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LM340T-12/NOPB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM340T-12/NOPB
Popis
IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220-3
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1,5A TO-220-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LM340T-12/NOPB Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
8 mA
Balení
Trubice
PSRR
80dB (120Hz)
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Přehřátí, Zkrat
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
0°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Průchozí otvor
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-220-3
Napětí - vstup (max)
35V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-3
Napětí - výstup (min/fixní)
12V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
2V při 1A