LM2940S-12/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LM2940S-12/NOPB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM2940S-12/NOPB
Popis
IC REG LINEAR 12V 1A TO263
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1A TO-263 (DDPAK-3)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LM2940S-12/NOPB Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
10 mA
Balení
Trubice
Odebíraný proud (max)
15 mA
Stav součásti
Aktivní
PSRR
66dB (120Hz)
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Obrácená polarita, Zkrat
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
26V
Pouzdro
TO-263-4, D2PAK (3 přívody + výstupek), TO-263AA
Napětí - výstup (min/fixní)
12V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263 (DDPAK-3)
Pokles napětí (max)
1V při 1A