LM2940IMP-12/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LM2940IMP-12/NOPBTR-ND - Páska a cívka (TR)
LM2940IMP-12/NOPBCT-ND - Řezaná páska (CT)
LM2940IMP-12/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM2940IMP-12/NOPB
Popis
IC REG LINEAR 12V 1A SOT-223-4
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1A SOT-223-4
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LM2940IMP-12/NOPB Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
10 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
15 mA
Stav součásti
Aktivní
PSRR
66dB (120Hz)
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Obrácená polarita, Zkrat
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
26V
Pouzdro
TO-261-4, TO-261AA
Napětí - výstup (min/fixní)
12V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-223-4
Pokles napětí (max)
1V při 1A