LM2937IMP-10/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LM2937IMP-10/NOPBTR-ND - Páska a cívka (TR)
LM2937IMP-10/NOPBCT-ND - Řezaná páska (CT)
LM2937IMP-10/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM2937IMP-10/NOPB
Popis
IC REG LIN 10V 500MA SOT-223-4
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA SOT-223-4
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LM2937IMP-10/NOPB Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
10 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
20 mA
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Vkládání zrcadlového obrazu, přehřátí, zkrat, přechodové napětí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TJ)
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-261-4, TO-261AA
Napětí - vstup (max)
26V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-223-4
Napětí - výstup (min/fixní)
10V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
1V při 500mA