LM285BXZ-2.5/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LM285BXZ-2.5/NOPB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM285BXZ-2.5/NOPB
Popis
IC VREF SHUNT 1.5% TO92-3
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bočník IO pro zdroje referenčního napětí ±1,5% TO-92-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LM285BXZ-2.5/NOPB Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
30ppm/°C
Výrobce
Texas Instruments
Šum - 10Hz až 10kHz
120µVrms
Balení
Hromadné balení
Katodový proud
20 µA
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Typ reference
Bočník
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ výstupu
Pevný
Pouzdro
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Napětí - výstup (min/fixní)
2,5V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-92-3
Proud - výstup
20 mA
Základní číslo produktu
Tolerance
±1,5%