LM27403EVM-POL600
Číslo produktu DigiKey
296-37167-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM27403EVM-POL600
Popis
EVAL BOARD FOR LM27403
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LM27403 - DC/DC, Snížit 1 neizolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Proud - výstup
30A
Výrobce
Texas Instruments
Napětí - vstup
4,5V ~ 20V
Balení
Krabice
Topologie regulátoru
Pokles
Stav součásti
Aktivní
Spínací kmitočet
600kHz
Hlavní účel
DC/DC, Snížit
Obsah
Deska (desky)
Výstupy a jejich typ
1 neizolovaný výstup
Použitý IO/součást
LM27403
Napětí - výstup
1,8V