LM2595T-3.3/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LM2595T-3.3/NOPB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM2595T-3.3/NOPB
Popis
IC REG BUCK 3.3V 1A TO220-5
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Pevný 3,3V 1 Výstup 1A TO-220-5 tvarované vodiče
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LM2595T-3.3/NOPB Modely
Kategorie
Napětí - vstup (max)
40V
Mfr
Napětí - výstup (min/fixní)
Řada
Proud - výstup
Balení
Trubice
Spínací kmitočet
150kHz
Stav součásti
Aktivní
Synchronní usměrňovač
Ne
Funkce
Snižovací
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Topologie
Pouzdro
Typ výstupu
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-5
Počet výstupů
1
Základní číslo produktu
Napětí - vstup (min)
4,5V