LM2576HVT-15/LF03
Číslo produktu DigiKey
296-35123-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM2576HVT-15/LF03
Popis
IC REG BUCK 15V 3A TO220-5
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Pevný 15V 1 Výstup 3A TO-220-5 tvarované vodiče
Modely EDA/CAD
LM2576HVT-15/LF03 Modely
Kategorie
Napětí - vstup (max)
60V
Mfr
Napětí - výstup (min/fixní)
Řada
Spínací kmitočet
52kHz
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Výstupní konfigurace
Pozitivní
1
Základní číslo produktu
Napětí - vstup (min)
4V