LM2576HVS-3.3/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LM2576HVS-3.3/NOPB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM2576HVS-3.3/NOPB
Popis
IC REG BUCK 3.3V 3A TO263
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Pevný 3,3V 1 Výstup 3A TO-263-6, D2PAK (5 přívody + výstupek), TO-263BA
Modely EDA/CAD
LM2576HVS-3.3/NOPB Modely
Kategorie
Napětí - vstup (max)
60V
Mfr
Napětí - výstup (min/fixní)
Řada
Spínací kmitočet
52kHz
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263 (DDPAK-5)
Počet výstupů
1
Základní číslo produktu
Napětí - vstup (min)
4V