LM25037EVAL/NOPB
Číslo produktu DigiKey
296-45722-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM25037EVAL/NOPB
Popis
EVAL BOARD FOR LM25037
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LM25037 - DC/DC, Snížit 1 izolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Proud - výstup
10A
Výrobce
Texas Instruments
Napětí - vstup
16V ~ 32V
Balení
Krabice
Topologie regulátoru
Pokles
Stav součásti
Aktivní
Spínací kmitočet
250kHz
Hlavní účel
DC/DC, Snížit
Obsah
Deska (desky)
Výstupy a jejich typ
1 izolovaný výstup
Použitý IO/součást
LM25037
Napětí - výstup
5V