F28P650DK9PTP
Číslo produktu DigiKey
296-F28P650DK9PTP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
F28P650DK9PTP
Popis
C2000 32-BIT MCU, 2X C28X+CLA CP
Podrobný popis
C28x C2000™ C28x Piccolo™ IO mikrokontroléru 32bitový dvoujádrový 200MHz 1,28MB (1,28M x 8) FLASH 176-HLQFP (24x24)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
F28P650DK9PTP Modely
Kategorie
Velikost programové paměti
Velikost paměti RAM
248K x 8
Balení
Nosič
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,8V ~ 3,63V
Datové převodníky
A/D 36x10/16b SAR
Velikost jádra
32bitový dvoujádrový
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Rychlost
200MHz