F28P550SJ9PDTR
Číslo produktu DigiKey
296-F28P550SJ9PDTR-ND - Páska a cívka (TR)
296-F28P550SJ9PDTRCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-F28P550SJ9PDTRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
F28P550SJ9PDTR
Popis
C2000 32-BIT MCU, 1X C28X + 1X C
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
C28x null IO mikrokontroléru 32 bitů 150MHz 1MB (1M x 8) FLASH 128-TQFP (14x14)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
F28P550SJ9PDTR Modely
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti RAM
133K x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,8V ~ 3,63V
Stav součásti
Aktivní
Datové převodníky
A/D 39x12b SAR;D/A 1x12b
Jádrový procesor
C28x
Typ oscilátoru
Vnitřní
Velikost jádra
32 bitů
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Rychlost
150MHz