ESD2CANFD24DBZR
Číslo produktu DigiKey
296-ESD2CANFD24DBZRTR-ND - Páska a cívka (TR)
296-ESD2CANFD24DBZRCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-ESD2CANFD24DBZRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ESD2CANFD24DBZR
Popis
TVS DIODE 24VWM 37VC SOT233
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
37V (typ.) Svorka 3,5A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOT-23-3
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
133W
Digi-Reel®
Aplikace
CAN
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
2,5pF při 1MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
2
24V (max.)
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Průrazné napětí (min)
35,5V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
37V (typ.)
Základní číslo produktu
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
3,5A (8/20µs)