CSD25213W10
Číslo produktu DigiKey
296-40004-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-40004-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-40004-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSD25213W10
Popis
MOSFET P-CH 20V 1.6A 4DSBGA
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
P-kanál 20 V 1,6A (Ta) 1W (Ta) Montáž na povrch 4-DSBGA (1x1)
Modely EDA/CAD
CSD25213W10 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
1,1V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
2.9 nC @ 4.5 V
Řada
Vgs (max)
-6V
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
478 pF @ 10 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
1W (Ta)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
20 V
Dodávaná velikost pouzdra
4-DSBGA (1x1)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
2,5V, 4,5V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
47mOhm při 1A, 4,5V