CSD19532Q5BT
Číslo produktu DigiKey
296-44471-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-44471-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-44471-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSD19532Q5BT
Popis
MOSFET N-CH 100V 100A 8VSON
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 100A (Ta) 3,1W (Ta), 195W (Tc) Montáž na povrch 8-VSON-CLIP (5x6)
Modely EDA/CAD
CSD19532Q5BT Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3,2V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
62 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
4810 pF @ 50 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
3,1W (Ta), 195W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
8-VSON-CLIP (5x6)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
6V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
4,9mOhm při 17A, 10V