CD74HCT123M96
Číslo produktu DigiKey
296-31602-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-31602-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-31602-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CD74HCT123M96
Popis
IC MMV 2-CIR 25-NS 16-SOIC
Podrobný popis
Monostabilní multivibrátor 25 ns 16-SOIC
Modely EDA/CAD
CD74HCT123M96 Modely
Kategorie
Zpoždění šíření
25 ns
Výstupní proud - vysoká a nízká úroveň
4mA, 4mA
Řada
Napájecí napětí
4.5 V ~ 5.5 V
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Montáž na povrch
Typ logiky
Monostabilní
Pouzdro
16-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)