CD74HC73M96
Číslo produktu DigiKey
296-14540-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-14540-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-14540-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CD74HC73M96
Popis
IC FF JK TYPE DBL 1-BIT 14-SOIC
Podrobný popis
Klopný obvod 2 Článek Typ JK 1 Bit Záporná hrana 14-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Modely EDA/CAD
CD74HC73M96 Modely
Kategorie
Maximální prodleva šíření při U a max. CL
28ns při 6V, 50pF
Výrobce
Texas Instruments
Typ spouště
Záporná hrana
Řada
Výstupní proud - vysoká a nízká úroveň
5,2mA, 5,2mA
Napájecí napětí
2V ~ 6V
Stav součásti
Aktivní
Klidový proud (Iq)
4 µA
Funkce
Reset
Vstupní kapacita
10 pF
Typ
Typ JK
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C (TA)
Typ výstupu
Komplementární
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet prvků
2
Dodávaná velikost pouzdra
14-SOIC
Počet bitů na prvek
1
Pouzdro
14-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Taktovací frekvence
60 MHz