CD74HC123M96
Číslo produktu DigiKey
296-14508-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-14508-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-14508-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CD74HC123M96
Popis
IC MMV 2-CIR 25-NS 16-SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Monostabilní multivibrátor 25 ns 16-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CD74HC123M96 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Zpoždění šíření
25 ns
Výrobce
Texas Instruments
Výstupní proud - vysoká a nízká úroveň
5,2mA, 5,2mA
Řada
Napájecí napětí
2 V ~ 6 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ logiky
Monostabilní
Pouzdro
16-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)