BQ24170RGYR
Číslo produktu DigiKey
296-38877-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-38877-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-38877-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BQ24170RGYR
Popis
IC BATT CHG LI-ION 1-3CEL 24VQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO nabíječky Lithium-iontová/polymerová 24-VQFN (5,5x3,5)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BQ24170RGYR Modely
Kategorie
Max. nabíjecí proud
4A
Výrobce
Texas Instruments
Napětí bateriového bloku
4,2V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí (max)
17V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)