AMC22C11DR
Číslo produktu DigiKey
296-AMC22C11DRTR-ND - Páska a cívka (TR)
296-AMC22C11DRCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-AMC22C11DRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AMC22C11DR
Popis
IC COMPARATOR 1 GEN PUR 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Komparátor Standardní (univerzální) S otevřeným odtokem 8-SOIC
Kategorie
Vstupní klidový proud (max)
0,025µA při 4V
Výrobce
Texas Instruments
Klidový proud (max)
2,2mA, 3,7mA
Digi-Reel®
Zpoždění šíření (max)
380ns
Stav součásti
Aktivní
Hystereze
25mV
Typ
Standardní (univerzální)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Počet prvků
1
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Typ výstupu
S otevřeným odtokem
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napájecí napětí, jednoduché/duální (±)
3V ~ 27V